Biuro parafialne

Godziny otwarcia biura: 

Poniedziałek, Środa, Piątek
od 9:00 AM do 2:00 PM

Porządek Mszy św.

Poniedziałek, Środa, Czwartek:
7:30 AM (angielska)

Wtorek:
Nowenna do św. Józef
7:00 PM (polska)

Piątek: 
Nabożeństwo
do Miłosierdzia Bożego 
7:00 PM (polska)

Pierwszy Piątek:
7:30 AM (angielska)
7:00 PM (polska)

Sobota:
7:30 AM (angielska)
5:30 PM  wigilia niedzieli (angielska)

Niedziela:
9:30 AM (angielska)
11:00 AM (polska)

Pobierz nasz biuletyn

 walentyki baner2

Aktualności

31 Pielgrzymka do Doylestown (relacja uczestniczki)

31ppdd 4 20180816 1503932716Tegoroczna piesza pielgrzymka do amerykańskiej Częstochowy odbyła się już po raz trzydziesty pierwszy. Przypada ona zawsze w drugi weekend sierpnia. W tym roku szło nas ok 2600 pielgrzymów z Nowego Jorku, New Jersey, Pensylwanii, oraz pielgrzymi z Kanady. Wśród pielgrzymów było dużo młodzieży, która włączyła się - podobnie jak każdego roku - do tzw. "drogówki", dbając o nasze bezpieczeństwo. Z podziwem patrzyłam na młode rodziny pchające wózki z małymi dziećmi - było ich naprawdę dużo.

Idąc w skwarze i w ulewie modliliśmy się w tych wszystkich intencjach, które wzięliśmy ze sobą. „Duchowe plecaki” pełne tych wszystkich intencji były naprawdę ciężkie, ale wiara którą zaszczepili w nas nasi rodzice była większa od skwaru i ulewy. Dlatego pomimo trudnych warunków, szliśmy z uśmiechem na twarzy. Był to naprawdę wspaniały czas, przeżyty w modlitwie i skupieniu, ale też z tańcem na postojach (dzięki księżom, którzy nas wciągali do zabaw pełnych radości i śmiechu).

Nasza grupa salwatoriańska jak zawsze weszła do Sanktuarium na kolanach. Jest to niesamowite doświadczenie, bo tylko w takim uniżeniu można naprawdę poczuć się dzieckiem Bożym.

Zapraszam w następnym roku na pielgrzymkę wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć tego wszystkiego i którzy pragną wejść w głęboką relację z naszym Ojcem i naszą Mamą Maryją.

Naprawdę warto iść!

Małgorzata

Facebook

St. Joseph ChurchSt. Joseph's Church
założony w 1909