Biuro parafialne

Godziny otwarcia biura: 

Poniedziałek, Środa, Piątek
od 9:00 AM do 2:00 PM

Sekretarka:
Pani Grażyna Druciak

Porządek Mszy św.

 

Poniedziałek, Środa, Czwartek:
7:30 AM (angielska)

Wtorek:
7:00 PM (polska)*
*Nowenna do św. Józefa
15 minut przed Mszą św.

Piątek:
7:00 PM (polska)**
**Nabożeństwo
do Miłosierdzia Bożego 
po Mszy św. wieczornej

Pierwszy Piątek:
7:30 AM (angielska)
7:00 PM (polska)

Sobota:
7:30 AM (angielska)
5:30 PM  wigilia niedzieli (angielska)

Niedziela:
9:30 AM (angielska)
11:00 AM (polska)

Aktualności

PODZIĘKOWANIA

 

Drodzy Parafianie;

Chciałbym wyrazić moje serdeczne podziękowania za wsparcie naszej parafii, w tych trudnych dla nas wszystkich czasach, tak duchowe jak i finansowe.
Mimo zakazu publicznego sprawowania Eucharystii, nadal sprawowana jest Eucharystia w zamówionych przez Was intencjach. Na stronie parafialnej http://www.stjosephsnj.org można znaleźć ich bieżącą aktualizacje. Nie zapominamy również o Was w naszych modlitwach, zwłaszcza w miesiącu maju.  Matce Bożej polecamy Wasze rodziny, Wasze zdrowie, tak fizyczne jak i duchowe.
Dziękuję za to, że jesteście wiernymi członkami naszej wspólnoty parafialnej.


Zarazem pragnę poinformować, że w naszym kościele wdrażamy rozporządzenia wydane przez Archidiecezję Newark, oraz stan NJ - o stopniowym przywracaniu życia liturgicznego do stanu z przed pandemii.
Nasz kościół jest dostępny do prywatnej modlitwy już od godziny 12:00 pm, tylna jego część- przedsionek. Cały kościół otwarty jest w godzinach od 4:00pm-6:00pm. Gorąco zachęcam do nawiedzenia kościoła na prywatną modlitwę, przy zachowaniu wymaganych środków ostrożności.
Mam głęboką nadzieję, że jak najszybciej z Bożą pomocą, zdrowi wrócimy do normalnego życia w wymiarze społecznym jak i liturgicznym.

Ave Maria !!!  Ora pro nobis.

Ps.

Kochani Parafianie, celem szybszej i lepszej komunikacji – drogą emaliową, prosił bym o odesłanie na adres parafialny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótkiej wiadomości   „List otrzymałem”

Fr. Włodzimierz Łaś sds

St. Joseph ChurchSt. Joseph's Church
(założony w 1909)
460 Hudson Street
Hackensack, NJ 07601
Telefon: (201) 440-3224
Fax: (201) 641-8685
stjoseph10@verizon.net

Pobierz nasz biuletyn