Biuro parafialne

Godziny otwarcia biura: 

Poniedziałek, Środa, Piątek
od 9:00 AM do 2:00 PM

Sekretarka:
Pani Grażyna Druciak

Porządek Mszy św.

 

Poniedziałek, Środa, Czwartek:
7:30 AM (angielska)

Wtorek:
7:00 PM (polska)*
*Nowenna do św. Józefa
15 minut przed Mszą św.

Piątek:
7:00 PM (polska)**
**Nabożeństwo
do Miłosierdzia Bożego 
po Mszy św. wieczornej

Pierwszy Piątek:
7:30 AM (angielska)
7:00 PM (polska)

Sobota:
7:30 AM (angielska)
5:30 PM  wigilia niedzieli (angielska)

Niedziela:
9:30 AM (angielska)
11:00 AM (polska)

Aktualności

Powitanie lata - zabawa dla dzieci

W niedzielę 11- go  lipca przy naszym Kościele zorganizowaliśmy zabawę dla dzieci z okazji rozpoczęcia lata. Do zorganizowania tej pięknej zabawy dołączyło się wielu Parafian w tym: TUTAJ

 

jak zawsze od strony kuchni: p.Ela Kowal i p.Marysia Swołek z mężem Franciszkiem,  oraz p.Alicja Kramarz . Jedzenie naprawdę było bardzo smaczne. Rodzice Zuzi i Elizy zorganizowali kącik cafejkowy,  w którym  to dziewczynki rozdawały przepyszne cupcakes i inne słodkości. Mieliśmy również wspaniałe ciasto z Cafe Riviera, oraz przepyszne  pączki z Polonia Bakary. Pani Ania i p. Monika upiekły również wspaniałe ciasta , a  p.Joanna  upiekła ,,pychotka tort ,,dla dzieci.  Pani Irenka Adamczyk jak zawsze zrobiła piękne kolorowe lizaki z czekolady . Wielu z nas przyczyniło się do tego, aby uatrakcyjnić czas naszym milusińskim i tak : zabawy prowadził i  do tańca grał dzieciom i nie tylko,  DJ. Junior ( Tomek Poplawski), p.Ala Kramarz prowadziła zajęcia z Art. a p.Ewelina z p.Karoliną malowały dzieciom twarze. Pani Agnieszka z Kają przyklejały dzieciom naklejki na ręce . Poza tym mieliśmy wiele innych atrakcji dla dzieci w tym bouncing house sponsorowany przez Elę i Andrzeja dla mniejszych , a starsze mogły grać w siatkówkę. Patrząc na to z boku widziałam piękny obraz rodzin z dziećmi, ktore wspaniale bawiły się  z dala  od komputerów, tv  i telefonów. Jestem pewna, że ten  długi czas spędzony w odosobnieniu przez pandemię dał nam dużo do myślenia i docenienia najważniejszych wartości jakimi są Bóg i rodzina i można to było zobaczyć w oczach rodziców patrzących z uśmiechem na swoje pociechy, oraz w spojrzeniu dziecięcym, które bawiąc się sprawdzały ukradkiem czy rodzice są w pobliżu. Dziękując wszystkim…, za wszystko, miałam  i mam  takie marzenie….,aby ta zabawa przyjęła się w naszej parafii i była wpisana na zawsze…. jako zabawa na rozpoczęcie lata zorganizowana  jako prezent nasz, czyli rodziców  na Dzień Dziecka.  Najpiękniejszym widokiem jakim może być jest obraz pełnych rodzin z dziećmi tj Mamy ,Taty i milusińskich .

Miłość zaczyna się w domu i rozwija się w domu. Tu nigdy nie brak sposobności, aby ją okazać. - Matka Teresa

Piękny prezent dostał Św.Józef i napewno się cieszy,  bo aż $3800 poszło na Jego konto z tej zabawy.   Wiem, że Św. Józef  miał wielki wkład w organizację, a zwłaszcza przesunięciu chmur z deszczem, bo wokół Hackensack lało, a my bawiliśmy się na zewnątrz przy słoneczku, ktore ukradkiem wyglądało przez chmurki i za tę pogodę i za wszystko  Dziękuje Ci Jezu. 

Pragnę podziękować p. Zuzannie za sprzedaż biletów i nie tylko ……, tym wszystkim, którzy pomogli  nam w kuchni, wraz ze  ,,stałą  załogą ,,  oraz  p. Marzannie  i  p. Izie . Dziękuję p. Ani , p .Monice  i tym wszystkim,którzy pomagali dzieciom przy zabawach zwracając szczególną uwagę, aby żadna krzywda im się nie stała. Serdeczne Bóg zapłać .

Małgorzata Z.

 

Serdeczne Bóg zapłać p Stańko za donacje w kwocie 500$.

St. Joseph ChurchSt. Joseph's Church
(założony w 1909)
460 Hudson Street
Hackensack, NJ 07601
Telefon: (201) 440-3224
Fax: (201) 641-8685
stjoseph10@verizon.net

Pobierz nasz biuletyn