Biuro parafialne

Godziny otwarcia biura: 

Poniedziałek, Środa, Piątek
od 9:00 AM do 2:00 PM

Sekretarka:
Pani Grażyna Druciak

Porządek Mszy św.

 

Poniedziałek, Środa, Czwartek:
7:30 AM (angielska)

Wtorek:
7:00 PM (polska)*
*Nowenna do św. Józefa
15 minut przed Mszą św.

Piątek:
7:00 PM (polska)**
**Nabożeństwo
do Miłosierdzia Bożego 
po Mszy św. wieczornej

Pierwszy Piątek:
7:30 AM (angielska)
7:00 PM (polska)

Sobota:
7:30 AM (angielska)
5:30 PM  wigilia niedzieli (angielska)

Niedziela:
9:30 AM (angielska)
11:00 AM (polska)

Aktualności

REQUIEM AETERNAM

Drodzy Parafianie !!!

Z wielkim bólem pragnę poinformować, że dnia 13-go maja, 2020, do domu Ojca odszedł nasz parafianin Bogdan Lekan – mąż i ojciec, lekarz i przewodniczący rady parafialnej. Składam wyrazy najgłębszego współczucia rodzinie pogrążonej w żałobie i wszystkim tym których Jego śmierć napełniła bólem. Otoczmy naszego zmarłego Brata Bogdana modlitewną troską. Została już odprawiona w Jego intencji msza święta O pokój jego duszy

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen                                                                                                                                

Kochani w związku z restrykcjami spowodowanymi panującym wirusem, ceremonie pogrzebowe ograniczone są ściśle do najbliższej rodziny. Kiedy tylko pozwoli na to sytuacja zostanie w naszym kościele odprawiona msza w intencji śp. Bogdana Lekana. O terminie będziemy informować na stronie naszej parafii.

St. Joseph ChurchSt. Joseph's Church
(założony w 1909)
460 Hudson Street
Hackensack, NJ 07601
Telefon: (201) 440-3224
Fax: (201) 641-8685
stjoseph10@verizon.net

Pobierz nasz biuletyn