Czerwiec Miesiącem Najświętszego Serca Pana Jezusa
Czerwiec jest miesiącem szczególnie poświęconym Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe z Litanią do Serca Pana Jezusa odprawiane są we wtorki, czwartki i piątki 20 minut przed wieczorną Mszą Świętą. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy


